SPINNING
ZUMBA
CROSS FIT
WORKOUT
P�ASKI BRZUCH
TRENING PERSONALNY

SNAP FITNESS

To miejsce stworzone z myślą o realizacji potrzeb
związanych ze zdrowym stylem życia, z aktywnością ruchową
dobrym wyglądem i świetnym samopoczuciem.


POSTAW NA SZYBKI, KREATYWNY I SKUTECZNY TRENING

Ćwiczenia

SPINNING (dla kobiet i mężczyzn)

PŁASKI BRZUCH (dla kobiet i mężczyzn )

TRENING PERSONALNY ;- TRENING OSOBISTY(1:1)

Cross Fit (kobiet i mężczyzn)

Full Body Workout (FBW) (kobiet i mężczyzn)

ZUMBA

ZUMBA KIDS


Body Workout (tylko dla kobiet)

to trening, podczas którego ćwiczymy całe ciało w ciągu jednych zajęć. Nieskomplikowane układy taneczne i solidna praca nad rzeźbą sylwetki.

-- Są to proste, intensywne i skuteczne ćwiczenia, oparte na podstawowych krokach aerobicu. Kroki te nie są łączone w układy, jak ma to miejsce w przypadku ćwiczeń np. step. To zajęcia, które mają na celu wzmacnianie, kształtowanie i rzeźbienie wszystkich partii mięśniowych naszego ciała. Body Workout czyli trening całego ciała jest dobry dla kobiet w każdym wieku. To całościowy trening głównych grup mięśniowych obejmujący wszystko od prostych zestawów ćwiczeń do treningu obwodowego.Cross Fit (kobiet i mężczyzn)

Od kilku lat bardzo popularny w USA powoli dociera także do Polski. Trening, który pomoże Ci poprawić siłę, kondycję, wydolność i szybkości w krótkim czasie.Jest to trening, który skierowany jest do każdego, zarówno do amatorów sportów, chcących tylko zrzucić zbędne kilogramy, jak i dla tych, którym sportowy styl życia pozwala nie tylko dbać o figurę, ale wpływa na sposób spędzania wolnego czasu. Crossfit jest uniwersalnym programem, odpowiedni dla każdego, niezależnie od poziomu sprawności i doświadczenia. Podczas treningu samodzielne dopasowujemy go naszych możliwości poprzez modyfikacje czasu wykonania ćwiczenia, ilości powtórzeń, intensywności itp.Full Body Workout (FBW) (kobiet i mężczyzn)

Trening ogólnorozwojowy przeznaczony dla osób początkujących, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z siłownia. Tym systemem mogą również trenować osoby bardziej zaawansowane lub powracający po dłużej przerwie lub kontuzji.

Jakie są korzyści z trenowania tą metoda?

- Łatwe wyróżnienie grup priorytetowych przez ćwiczenie ich na początku sesji treningowej.
- Duża „dynamika" treningu. Nie jest on monotonny gdyż praktycznie, co chwile zmieniamy sprzęt, ciężary. Nie robimy tu 5 seri tego samego ćwiczenia pod rząd.

Plan przez rozstaw intensywności,jest bardzo ciekawy nie robimy w kółko tego samego co w standardowym splicie w FBW jest ciągle coś nowego, FBW jest dobry do budowania masy jak i redukcji zależy jaki system ćwiczeń wybierzemy.Trenujemy całe ciało, dzięki czemu nasze mięśnie na każdym treningu cały czas pracują.Oczywiście główną zaletą zdobycia jakich kolwiek celów jest podstawą dieta.SPINNING - stworzony w roku 1987 przez trenera i sportowca Johnny'ego G. - jest oryginalnym programem kolarstwa halowego, łączącym zajęcia w grupie, silną motywację, profesjonalną kadrę instruktorską i muzykę; skierowanym do ludzi w każdym wieku i na każdym poziomie kondycji fizycznej.

Zajęcia Spinningu przyciągają uwagę nawet tych osób, które nigdy nie miały styczności z jakąkolwiek aktywnością ruchową. Celem Johnego G. nie było stworzenie programu, w ramach którego mógłby tylko siedzieć na rowerze i jechać. Chciał on stworzyć profesjonalny trening o charakterze zabawy - dlatego opracowując podstawy spinningu wsparł się o podstawy fizjologii - między innymi zwracając uwagę na puls i sposób oddychania.

Na Spinningu wzmacniamy układ krążeniowo-oddechowy oraz wszystkie partie mięśni, a także poprawiamy kondycję fizyczną i psychiczną spalając przy tym od 700 do 1200 kcal w ciągu jednej 45 minutowej sesji treningowej - tak w skrócie można opisać to co czyni te zajęcia wyjątkowymi.

Korzyści wynikające ze spinningu:

Jeśli zdecydujesz się uprawiać spinnig dwa razy w tygodniu możesz liczyć na:

1. Zwiększenie wydatków energetycznych organizmu, obniżenie ryzyka wytworzenia nadwyżki kalorycznej odkładanej w postaci tkanki tłuszczowej - krótko mówiąc na wypracowanie atrakcyjnej sylwetki.

2. Wzrost sprawności układu oddechowego, który następuje przy zwiększeniu poboru tlenu przy wysiłku, a tym samym obniża tętno spoczynkowe.

3. Profilaktyka chorób układu krążeniowo-oddechowego czyli: znaczne ukrwienie serca poprzez większe zaopatrzenie w tlen, przeciwdziałanie powstawaniu zmian miażdżycowych, zapobieganie powstawaniu zakrzepów krwi, zapobieganie rozwojowi nadciśnienia (regularny trening obniża tętno spoczynkowe), przywracanie prawidłowego profilu lipidowego krwi (poprzez podwyższenie stężenia HDL - dobrego cholesterolu, kosztem LDL - złego cholesterolu).

4. Wzrost objętości krwi (lepsze zaopatrzenie tkanek w tlen),

5. Poprawa przyswajania węglowodanów- regularny trening zwiększa wrażliwość tkanek na insulinę i glukozę (zapobieganie cukrzycy),

6. Zapobieganie osteoporozie - zalecane u osób z celiakią, cukrzycą

7. Wzrost odporności na zmęczenie - następuje zwiększenie liczby mitochondriów, w których zachodzą tlenowe przemiany energetyczne - wzrasta aktywność enzymów tlenowych.

Spinning pozwala zmieniać nasze życie - pomaga poprawić nawyki żywieniowe i daje nowe, pozytywne podejście do aktywności fizycznej, bez której ciężko o zdrowie psychiczne i fizyczne. Zajecia wieczorne odbywają się na przyciemnionej sali przy świetle reflektorów ! UWAGA!!! Na każde zajęcia spinning obowiązkowo przynosimy ręcznikt oraz min. 0,5 l. wody lub napoju izotonicznegoPŁASKI BRZUCH (dla kobiet i mężczyzn )

Zajęcia te ukierunkowane są na spalanie tkanki tłuszczowej i wzmocnienie mięśni brzucha. Jedna sesja składa się z 5 min rozgrzewki ,ok 25 -30 min część główna(mięśnie brzucha) , 10min rozciąganie .TRENING PERSONALNY ;- TRENING OSOBISTY(1:1)

Jest to forma indywidualnych zajęć pod okiem specjalisty, który dopasowuje ćwiczenia do Twoich potrzeb i możliwości.

Indywidualne zajęcia z trenerem są najskuteczniejszym sposobem osiągnięcia wymarzonych rezultatów.

W profesjonalny sposób zadbam o Twoje zdrowie i kondycję oraz pomagę uzyskać sportową sylwetkę.

Trening personalny jest efektywny ,dostosowany do indywidualnych potrzeb klijenta i poziomu ćwiczacego ,tak ,aby ćwiczacy szybko osiagną zamierzone cele .

ZUMBA

Zumba to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku.

Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami.

Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy. Bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist .... i wiele innych.

Zumba ...

... to przede wszystkim ŚWIETNA ZABAWA, uczestnicy nie zdają nawet sobie sprawy, że ćwiczą i po prostu wracają bo niesamowicie spędzają czas, a po pewnym okresie zaskakują ich rezultaty.

... jest INNA, ekscytująca i motywująca muzyka, wiele rytmów, proste ale bardzo ciekawe kroki, całkowicie innowacyjny format klasy.

... jest ŁATWA, zaprojektowana dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowy, kondycyjnych lub umiejętnościowych, po prostu każdy może to robić. Prosta kombinacja kroków oraz unikalna formuła Zumby sprawia, że bawisz się już od pierwszych zajęć.

....no i EFEKTYWNA !!! Lekcja cardio z elementami treningu wytrzymałościowego i kształtującego sylwetkę powoduje spalanie ogromnej ilości kalorii, ujędrnia i rzeźbi Twoje ciało.

W ostatnich latach Zumba przeprowadziła niemalże rewolucję. Tworząc koncept fitness-zabawy i przeobrażając trening fitness w rozrywkę Zumba osiągnęła ogromy sukces, wciągnęła tysiące ludzi i jak szalony ogień rozniosła się po całym świecie, wszystkich kontynentach, a tym samym zapisała się w historii jako najbardziej wpływowe wydarzenie w branży fitnessu.ZUMBA KIDS®

Zumba dla dzieci

Zapraszamy na pierwsze i jedyne w Suwałkach zajęcia ZUMBA KIDS® czyli energetyczną i radosną Zumbę dla dzieci.
Zajęcia będą prowadzone w grupach :
4-6 latki „Gwiazdeczki”
7-13 latki „Big stars”.

Liczba miejsc ograniczona.

Informacje i zapisy: Iwona Łazarska – instruktor ZumbaFitness® i ZUMBATOMIC® tel. 663 016 587

Czym jest ZUMBA KIDS®?
ZUMBATOMIC® jest to połączenie Zumby oraz treningu, który pozwala dzieciom czerpać radość z ćwiczeń i tańca. Zajęcia promują zdrowy styl życia, a także uczą nowych rytmów, nowych tańców pochodzących z różnych kultur oraz ich historii. ZUMBATOMIC® uczy przez zabawę, rozwija dzieci na wielu płaszczyznach, odrywa od telewizora czy komputera i sprawia, że na te zajęcia chce się wracać!


Więcej niż ćwiczenia …

Celem programu ZUMBATOMIC® jest propagowanie zdrowego stylu życia oraz takie promowanie ćwiczeń fitness, by stały się dla dziecka czymś naturalnym. Podczas gdy ćwiczenia są bardzo ważnym elementem w procesie rozwoju dziecka, ZUMBA KIDS® rozwija także inne jego aspekty.

Propagowanie zdrowego stylu życia poprzez nabywanie:

- zdolności przywódczych
- szacunku
- umiejętności pracy zespołowej
- dumy
- pewności siebie
- odpowiedzialności

Rozwój:

- koordynacji
- równowagi
- dyscypliny
- pamięci
- kreatywności


Dzieci sprawne fizycznie szybciej reagują niż dzieci prowadzące siedzący tryb życia. Neuroprzekaźniki w mózgach zwiększają poczucie szczęścia i budują pewność siebie.
Ćwiczenia:

- polepszają nastrój i pomagają skupić się na nauce
- zwiększają poziom neurotropowego czynnika pochodzenia mózgowego ((BDNF), substancji ważnej dla rozwoju komórek mózgowych
- pomagają dzieciom skupić uwagę, planować i nie rozpraszać się
- tworzą pozytywne korelacje między sprawnością fizyczną i możliwościami poznawczymi
- pomagają dzieciom w wypracowaniu lepszego podejścia do życia
- pomagają w zapobieganiu nadwadze u dzieci
- sprawiają, że dziecko lepiej śpi i lepiej radzi sobie z wyzwaniami fizycznymi i emocjonalnymi

ZUMBA KIDS® to jednak przede wszystkim ŚWIETNA ZABAWA!Jak wyglądają zajęcia?

Zajęcia ZUMBATOMIC® trwają 45 minut. Zaczynają się od rozgrzewki, aby dobrze rozgrzać mięśnie i przygotować organizm dziecka do dalszych ćwiczeń. Następnie rozpoczyna się nauka kroków tańca. Dzieci nie lubią monotonii, dlatego też przygotowywane są dla nich specjalne gry i zabawy. Dzięki grom i zabawom dzieci dowiadują się o nowych rodzajach tańca oraz krótko o ich historii, np. gdzie powstały. Na koniec zajęć ZUMBA KIDS® następuje prezentacja tańców, których dzieci się nauczyły.

Dzięki ZUMBATOMIC®, w krótkim czasie dzieci mogą nie tylko zdrowo spędzić czas, ale także mogą nauczyć się nowych układów tanecznych, tańców różnych kultur i ich historii, jak również budować świadomość zdrowego stylu życia i fitness.

kliknij, aby zobaczyć video z zajęć >>>